Hakkımızda

Daikin Türkiye’nin global gücünün, teknolojisinin ve kalitesinin KOCAELİ/Gebze’de bulunan temsilcisi Serkan ÖZGENÇ sektörde 5 yıldır çalışmalarını sürdüren YSİ Dayanıklı Tüketim Malları Turz.Elekt.İnş.ve Oto San Tic.Ltd.Şti. 2008 yılında kurulmuştur.

Daikin Türkiye’nin Marmara Bölge Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışmalarını sürdüren YSİ Dayanıklı Tüketim Malları Turz.Elekt.İnş.ve Oto San Tic.Ltd.Şti. tüketicilerine Daikin ve Airfel markalı geniş ürün gamıyla hitap etmekte; daha serin evler için split klima villa, ofis ve mağazalar için multi tip klimalar ve havadan suya ısı pompalarından; orta ölçekli bina, iş yeri ve oteller için VRV sistemleri ve hava perdelerine kadar ısıtma ve soğutma alanında tam çözüm sunmaktadır.

YSİ Klima’da;

- Daikin split klimalar

- Airfel split klimalar

- Airfel kombiler

- Airfel panel radyatörler

- Daikin multi klima sistemleri

- Daikin Altherma ısı pompaları

- Değişken Soğutucu Akışkan Debili (VRV) sistemler

- Frico hava perdeleri

- Daikin Hava Temizleyici ürünlerini bulabilirsiniz.

Daikin klimalar, Avrupa Birliği’nde Ocak 2013 tarihinden itibaren yürürlüğe giren ve klimaların enerji verimliliğinin tek bir test sıcaklığında değil, tüm yıl boyunca farklı sıcaklıklarda ölçülerek sınıflandırıldığı, gerçek enerji performansını gösteren “Sezonsal Verimlilik” kriterlerine uygun üretilmektedir. Dolayısıyla YSİ Dayanıklı Tüketim Malları çevreci ve yüksek enerji tasarrufu sağlayan ürünleri tüketicilerine sunmaktadır.

YSİ Dayanıklı Tüketim Malları Turz.Elekt.İnş.ve Oto San Tic.Ltd.Şti. bünyesindeki deneyimli ekibiyle; montaj,periyodik bakım, garanti dahilinde olan veya olmayan her türlü servis hizmetlerini sağlayan teknik kadrosuyla tüketicilerin ihtiyaçlarına en uygun ve en konforlu çözümleri sunarak hem satış öncesi hem de satış sonrası Dünyanın Klima Uzmanı’yla çalışmanın farkını müşterilerine yaşatmaktadır.

Referanslarımız ,

-GOPOSB Bölge müdürlüğü

-Kümes Restorantlar zinciri

-Sultan Pastaneleri

Tafe Gıda San.Tic.AŞ.

IZZGARA IZZGARA

Olimpiya Oto camları

Bereketim market

Web Tasarım IDS